Εγγραφές πρωτοετών φοιτητών για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021 ειδικής κατηγορίας ατόμων που πάσχουν από ειδικές παθήσεις.

ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΕΓΓΡΑΦΕΝΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

Οι πρωτοετείς φοιτητές που εισάγονται στο Τμήμα Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας με την ειδική κατηγορία ατόμων που πάσχουν από σοβαρές παθήσεις για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021 παρακαλούνται να προσκομίσουν στη Γραμματεία του Τμήματος αυτοπροσώπως ή με εξουσιοδοτημένο άτομο, από την Πέμπτη 15/10/2020 έως και την  Πέμπτη 22/10/2020  τα παρακάτω δικαιολογητικά:

1. Αίτηση
  2. Φωτοτυπία αστυνομικής ταυτότητας ή διαβατηρίου
  3. Μια (1) φωτογραφία μικρή ταυτότητας
  4. Οι άρρενες πιστοποιητικό γέννησης όπου θα φαίνεται ο αριθμός μητρώου αρρένων (χρειάζεται για την αναβολή στράτευσης)
  5. Λογαριασμό ΔΕΗ ή ΟΤΕ ή πιστοποιητικό μόνιμης κατοικίας από το Δήμο
  6. Υπεύθυνη Δήλωση χρήσης προσωπικών δεδομένων ΕΔΩ
  7. Πιστοποιητικό διαπίστωσης της ασθένειας από επταμελή υγειονομική επιτροπή Νοσοκομείου
  8. Φωτοτυπία Απολυτηρίου Λυκείου

Κατά την προσέλευσή τους για εγγραφή, οι εισαχθέντες πρέπει να έχουν μαζί τους την αστυνομική ταυτότητα ή άλλο δημόσιο έγγραφο, από το οποίο να αποδεικνύονται τα ονομαστικά τους στοιχεία και η ακριβή ημερομηνία γέννησης.

ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ